INTEGO. NIEZAWODNE WSPARCIE

Bild

Każdy zabieg wymaga indywidualnego podejścia. Ergonomiczny unit Intego firmy Sirona zapewnia optymalny dostęp do pacjenta oraz płynny przepływ pracy przy maksymalnym komforcie pacjenta. INTEGO łączy w sobie nowoczesny design, niemiecką jakość oraz różne wymiary ergonomii, żeby jak najbardziej ułatwić Ci leczenie. Unit dostępny jest w wersji standardowej z butlą wody destylowanej oraz w wersji INTEGO PRO – z powiększonym blokiem spluwaczki z wbudowanymi adapterami do dezynfekcji dróg wodnych w unicie oraz dotykowym wyświetlaczem.

  • Intego – ergonomia pracy lekarza i komfort pacjenta
  • Intego – najwyższe standardy higieny
  • Intego – nowoczesny design i solidna niemiecka technologia

ERGONOMIA

Przy każdym rodzaju leczenia zmienia się pozycja lekarza. Nasze ergonomiczne rozwiązania zapewniają najlepszy dostęp do pacjenta, ułatwiając pracę stomatologa i zwiększają komfort leczonego. INTEGO jest połączeniem wszystkich aspektów ergonomii, aby uczynić leczenie jeszcze prostszym. Nawet pod koniec ciężkiego dnia – Twoje doświadczenie idące w parze ze wsparciem ze strony unitu, przyniesie doskonałe rezultaty.

Bild

HIGIENA

Bild

Dentyści z całego świata przywiązują najwyższą uwagę do bezpeczeństwa pacjentów oraz swoich pracowników. Koncepcja higieny INTEGO zaprojektowana została tak, aby spełniać najwyższe wymagania. Specjalna budowa elementu asysty i bloku wodnego czynią procedury higieniczne prostszymi i wymagającymi mniej czasu. Wszystko to gwarantuje doskonałą ochronę przed zakażeniami – dla Ciebie, Twoich pacjentów oraz pracowników gabinetu.

NIEMIECKA JAKOŚĆ

Wysokie standardy: Sirona jest technologicznym liderem z ponad 130-letnią historią innowacji i ustanawiania wysokiej jakości standardów. 290 inżynierów i naukowców z działu Badań i Rozwoju przykłada szczególną wagę do jakości oraz wdrażania procesu innowacji. Wszystkie unity Sirona produkowane są w fabryce w Bensheim koło Frankfurtu, z niemieckich i europejskich materiałów.

Bild

REALIZACJE W GABINETACH

Nowoczesny design, spójna koncepcja higieny, zaawansowane rozwiązania dla ergonomii: wszystko to sprawia, że unit INTEGO cieszy się bardzo dużą popularnością wśród lekarzy na całym świecie. Zobacz jak prezentuje się on w gabinetach na terenie Polski.

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Karolina Kupc

Nizinna 3a/1
Rumia

logo-karolina-kupc

DENTAL STUDIO

Słowackiego 7
97-400 Bełchatów

logo-dental-studio

CUPRUM DENT

ul. Marii SkłodowskieJ-Curie
59-300 Lubin

WILLA DENTIKA

ul. Saperów 8
82-300 Elbląg

Gabinet Stomatologiczny Danuta Giernalczyk-Wrona

ul. Komandorska 53 e/2
53-342 Wrocław

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ

Wypełnij formularz, aby uzyskać dodatkowe informacje lub umówić się na demonstrację z naszym specjalistą.

© Kopiowanie zawartości strony lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli strony jest zabronione.